O nás

Jmenuji se Petr Suchý. S mým týmem a partnery se specializujeme na kompletní montáž a prodej podlahových krytin, dveří a renovací schodů. Díky našemu balíčku služeb „3 v 1“ ušetříte nejen čas i finance, ale nemusíte shánět více řemeslníků a záruku máte od jedné firmy.

Spokojení zákazníci jsou mojí prioritou

Zkušenosti pro vás získáváme od roku 2008. Vzorkovnu máme ve Smiřicích nedaleko Hradce Králové a působíme v celém královéhradeckém regionu. Realizujeme zakázky kompletních bytů, rodinných domů a nebytových interiérů kanceláří, škol, restaurací, bank i prodejen.

Díky letitým zkušenostem vám můžeme poradit s výběrem vhodné podlahové krytiny, obložkových zárubních a dveří. Případně můžete využít služeb bytové designérky, která vám pomůže s ideální kombinací barev a materiálů. Cenové nabídky poskytujeme zdarma. Za poplatek k vám přijedeme zaměřit podlahy, stavební otvory před montáží dveří vč. obložek a schody před renovací.

Můžete od nás vždy očekávat vstřícné jednání, názor odborníků v oboru a kvalitně odvedenou práci. Veškeré zakázky realizujeme výhradně profesionálním nářadím.

Naším cílem je spokojený zákazník a dobrá reference na dodaný materiál a samotnou realizaci, protože špatná pověst řemeslníka se šíří ještě rychleji než pozitivní reference.

Podívejte se na naši práci nebo zavolejte a domluvíme si schůzku v naší vzorkovně.