O mně

Jmenuji se Petr Suchý a specializuji se na kompletní montáž a prodej podlahových krytin, dveří a renovací schodů. Díky mému balíčku služeb „3 v 1“ ušetříte nejen čas i finance, ale nemusíte shánět více řemeslníků a záruku máte od jedné firmy.

Spokojení zákazníci jsou mojí prioritou

Zkušenosti pro vás získávám od roku 2008. Sídlím nedaleko města Hradce Králové a působím v královéhradeckém a pardubickém regionu. Realizuji zakázky kompletních bytů, rodinných domů a nebytových interiérů kanceláří, škol, restaurací, bank i prodejen.

o mne

o mne2

Ve spolupráci s velkoobchodem v Hradci Králové vám mohu poradit s výběrem vhodné podlahové krytiny, obložkových zárubních a dveří nebo můžete využít služeb bytové designérky, která vám pomůže s ideální kombinací barev a materiálů. Cenové nabídky poskytuji zdarma. Za poplatek k vám přijedu zaměřit podlahy, stavební otvory před montáží dveří vč. obložek a schody před renovací.

Ode mne můžete očekávat vstřícné jednání, názor odborníka a kvalitně odvedenou práci. Veškeré zakázky realizuji profesionálním nářadím.

Mým cílem je spokojený zákazník a dobrá reference na dodaný materiál a samotnou realizaci, protože špatné jméno řemeslníka se zkrátka šíří mnohem rychleji než pozitivní reference.

Podívejte se na moji práci nebo mi zavolejte a domluvíme si schůzku.