Blog

Suché podlahy pro novostavby Hradec Králové, Jaroměř

29.11.2021

Specializujeme se na suché podlahy pro novostavby, jelikož dnes platí více než dřív ono otřepané „čas jsou peníze“. V dnešní zrychlené době lidé hledají jednoduchá, rychlá a kvalitní řešení. Suchá skladba podlahových krytin jim toto všechno nabízí, včetně široké palety moderních materiálů, jako je například vinyl.

Pokládka vinylové podlahy Hradec Králové, Jaroměř

3.5.2021

Pokládka vinylové podlahy má své přesné postupy, pravidla a zákonitosti. Určitě byste se měli obrátit na odborníka, který vám zajistí perfektní kvalitu díla. Ta se okamžitě projeví skvělým vzhledem a postupně také stálostí své podoby. Tím spíš u vinylu, které je předurčen pro dlouhou životnost. Tímto odborníkem jsme v lokalitě Hradec Králové, Jaroměř také my - Podlahy Suchý.

Podlahy, dveře, schody - Jaroměř, Smiřice, Černilov, Výrava a okolí

19.3.2021

Řešíte realizaci podlahy, schodů či dveří? Bydlíte na sever od Hradce Králové v lokalitě Jaroměř, Smiřice, Černilov, Výrava či blízkém okolí? Chcete poctivou práci od řemeslníka co bydlí za rohem a bude tak na blízku pro případ servisu atd.?
Podlahy Suchý Jaroměř, Smiřice, Černilov, Výrava budiš vaše řešení!

Obložení schodů vinylem Hradec Králové, Pardubice

29.12.2020

Obložení schodů vinylem je nesmírně praktická záležitost. V oblasti Hradec Králové a Pardubice ho realizujeme velice často, jak v novostavbách, tak ve dlouhá léta zabydlených domácnostech. Garantujeme poctivou práci živnostníka, která se opírá o roky zkušeností s obkládáním schodů vinylem a desítky realizací se spokojeným klientem na druhé straně.

Rekonstrukce podlahy Hradec Králové, Pardubice

17.6.2020

Rekonstrukce podlahy realizujeme v lokalitě Hradec Králové, Pardubice a okolí, a vždy se začíná analýzou konkrétní situace a přípravou podkladu. Příprava podkladu je soubor činností, které dávají finální podlaze kvalitní vzhled a rekonstrukce podlahy je především o tom.

Obložkové zárubně Hradec Králové, Pardubice

22.4.2020

Tvoříte si nový domov? Stavíte nový dům nebo provádíte rekonstrukci starého? Modernizujete interiér bytu včetně dveří? Zvažte obložkové zárubně, které doladí útulnost vašeho domova. Montujeme je v podstatě v jakémkoliv prostoru v oblasti Hradec Králové, Pardubice a okolí.

CERAMIN – podlahy nové generace

18.3.2020

CERAMIN a ceraminové podlahy jsou nástupcem a spojením více druhé podlah i s jejich výhodami. Dokáží plnohodnotně nahradit módní vinylové podlahy, ekologické laminátové podlahy nebo praktickou dlažbu. Jedná se o ekologické designové podlahy německého původu, což garantuje absolutní kvalitu.

Vinylové podlahy Hradec Králové, Pardubice

20.2.2020

Máme mnoho zkušeností s pokládkou vinylové podlahy, která je ve společnosti čím dál oblíbenější. Dnes už možná více, než byly ve své době u vášnivých posluchačů hudby vinylové desky. Realizace vinylové podlahy je na příklad v porovnání s dlažbou cenově přijatelná a rychlejší. Pokud se obrátíte na šikovného řemeslníka, je výsledek nádherný a váš domov získá zcela nový lesk.