Blog

Rekonstrukce podlahy Hradec Králové, Pardubice

17.6.2020

Rekonstrukce podlahy realizujeme v lokalitě Hradec Králové, Pardubice a okolí, a vždy se začíná analýzou konkrétní situace a přípravou podkladu. Příprava podkladu je soubor činností, které dávají finální podlaze kvalitní vzhled a rekonstrukce podlahy je především o tom.

Obložkové zárubně Hradec Králové, Pardubice

22.4.2020

Tvoříte si nový domov? Stavíte nový dům nebo provádíte rekonstrukci starého? Modernizujete interiér bytu včetně dveří? Zvažte obložkové zárubně, které doladí útulnost vašeho domova. Montujeme je v podstatě v jakémkoliv prostoru v oblasti Hradec Králové, Pardubice a okolí.

CERAMIN – podlahy nové generace

18.3.2020

CERAMIN a ceraminové podlahy jsou nástupcem a spojením více druhé podlah i s jejich výhodami. Dokáží plnohodnotně nahradit módní vinylové podlahy, ekologické laminátové podlahy nebo praktickou dlažbu. Jedná se o ekologické designové podlahy německého původu, což garantuje absolutní kvalitu.

Vinylové podlahy Hradec Králové, Pardubice

20.2.2020

Máme mnoho zkušeností s pokládkou vinylové podlahy, která je ve společnosti čím dál oblíbenější. Dnes už možná více, než byly ve své době u vášnivých posluchačů hudby vinylové desky. Realizace vinylové podlahy je na příklad v porovnání s dlažbou cenově přijatelná a rychlejší. Pokud se obrátíte na šikovného řemeslníka, je výsledek nádherný a váš domov získá zcela nový lesk.