Vinylové podlahy Hradec Králové, Pardubice

20.2.2020

Máme mnoho zkušeností s pokládkou vinylové podlahy, která je ve společnosti čím dál oblíbenější. Dnes už možná více, než byly ve své době u vášnivých posluchačů hudby vinylové desky. Realizace vinylové podlahy je na příklad v porovnání s dlažbou cenově přijatelná a rychlejší. Pokud se obrátíte na šikovného řemeslníka, je výsledek nádherný a váš domov získá zcela nový lesk.

Krása vinylové podlahy uspokojí každou ženu

Vinylové podlahy mohou imitovat v podstatě jakýkoli dekor. Vytvořit chladnou atmosféru kamene či dlažby například ve vstupní hale domu, v kanceláři nebo se naopak zahřát každým pohledem na vinylovou podlahu k nerozeznání od dřeva v kuchyni, koupelně nebo obývacím pokoji. Díky této široké škále variant okouzlíte vinylovou podlahou i tu nejnáročnější partnerku.

Nezávazně poptat

Praktičnost vinylové podlahy oceníte

Vlastnosti vinylové podlahy jsou stejně rozmanité jako možnost imitace různých materiálů díky nim. Lze je tedy použít ve vlhkých částech domu, v kuchyni a dokonce i koupelně, protože zejména kompletně voděodolná celovinylová podlaha v tomto prostředí bez problémů obstojí.

Druhy vinylové podlahy

Celovinylová podlaha v dílcích je tvrdší a odolnější, protože nemusí být tak pružná a vyrábí se bez použití změkčovadel. Druhů vinylové podlahy je ale mnohem víc. Samolepicí, lepená, s click systémem, na HDF desce s click zámkem. Ať už si vyberete kteroukoliv verzi, obraťte se na nás s realizací, protože to není žádná sranda.

Položíme vinylové podlahy v lokalitě Hradce Králové a Pardubice

Pokládka vinylové podlahy vyžaduje ruce odborníka a začíná dávno před přinesením materiálu podlahy do místnosti. Zásadní je totiž podklad, který doporučujeme v drtivé většině případů (zejména u rekonstrukcí atd) vystěrkovat do absolutní roviny. Samotné položení pak probíhá dle typu vinylové podlahy, i zde jsou zkušenosti nezbytné. My jich máme na rozdávání a můžete se na nás spolehnout, ať už jste přímo z Hradce Králové, Pardubic nebo jejich okolí. Zkrášlujeme interiéry v celém Královéhradeckém a Pardubickém kraji.