Suché podlahy pro novostavby Hradec Králové, Jaroměř

29.11.2021

Specializujeme se na suché podlahy pro novostavby, jelikož dnes platí více než dřív ono otřepané „čas jsou peníze“. V dnešní zrychlené době lidé hledají jednoduchá, rychlá a kvalitní řešení. Suchá skladba podlahových krytin jim toto všechno nabízí, včetně široké palety moderních materiálů, jako je například vinyl.

Suchá skladba podlahových krytin do novostavby

Do suché skladby podlahových krytin patří rigidní podlahové krytiny, ceraminové a samozřejmě laminátové. Všechny tyto podlahy se snadno a rychle realizují, vypadají dobře, nabízí širokou paletu vzorů a barev. Jsou proto velice oblíbené u žen, které při výběru mohou zapojit svou fantazii.

Nezávazně poptat

Suché podlahy bez nutnosti stěrky

U novostavby lze navíc celkem snadno dosáhnout rovného podkladu bez nutnosti stěrkování, což realizaci suché podlahy zásadně urychluje a omezuje komplikace ve spojení s dalšími stavebními pracemi. Anhydrit i beton se dají odbornou stavební firmou zhotovit velmi přesně a rovně. Nemusí se tedy dělat stěrka - další proces s velkým množstvím vody, který ostatní práce posunuje a zdržuje celou stavbu.

Suchá skladba podlahy je v módě

Suchá skladba podlahy je momentálně velice moderní. Trendem je zrychlit a zefektivnit průběh závěrečné etapy stavby s ohledem na navazující řemesla a případné stěhování. Výrobci krytin proto také čím dál více preferují tzv clickové verze před lepenými. Realizace je proto velice rychlá i větší ploše.

Suché podlahy Suchý a partneři

V oblasti suchých podlah jsme zkušeným partnerem stavebních firem. Ostatně naše značka k tomu doslova vybízí. V lokalitě Hradec Králové, Jaroměř a celého KH kraje na nás spoléhají tyto stavební společnosti:

  • AP stavby Opočno
  • Energia stav
  • Domis
  • Potr-reality
  • Jafholz
  • Sepos
  • Porta doors