Pokládka vinylové podlahy Hradec Králové, Jaroměř

3.5.2021

Pokládka vinylové podlahy má své přesné postupy, pravidla a zákonitosti. Určitě byste se měli obrátit na odborníka, který vám zajistí perfektní kvalitu díla. Ta se okamžitě projeví skvělým vzhledem a postupně také stálostí své podoby. Tím spíš u vinylu, které je předurčen pro dlouhou životnost. Tímto odborníkem jsme v lokalitě Hradec Králové, Jaroměř také my - Podlahy Suchý.

Konzultace pokládky a výběr dekoru vinylové podlahy

Celá realizace pokládky podlahy začíná konzultací s klientem, probráním všech okolností a faktorů. Ta se v optimálním případě odehraje v místě realizace, ať si můžeme vše potřebné přesně ukázat. Při této příležitosti také společně vybereme konkrétní dekor vinylu.

Nezávazně poptat

Další postup pokládky vinylové podlahy

Pokud je to třeba, předchází samotné pokládce demontáž a likvidaci původních podlahových krytin. Poté přichází zaměření podlahy před samotnou montáží, a také změření vlhkosti podkladu, což je pro pokládku vinylové podlahy velice důležité.

Příprava podkladu vinylové podlahy a stěrka

Příprava podkladu je vůbec nejdůležitější částí pokládky vinylové podlahy. Dle potřeby se musí položit OSB desky, Fermacell nebo udělat stěrka v celé ploše, což zajistí především perfektní rovinu podkladu, a tím pádem i budoucí vinylové podlahy.

Samotná pokládka vinylové podlahy a obvodových lišt

Samotná pokládka vinylové podlahy - vinylových desek a následně obvodových lišt je při kvalitně připraveném podkladu pro zkušeného podlaháře hračka, která jde jako po másle. Váš dům díky vinylové podlaze získá nový lesk a báječnou atmosféru, která vám bude denně zlepšovat náladu po příchodu z práce.

Fachman na pokládku vinylové podlahy

Sháníte-li poctivého fachmana v lokalitě Hradec Králové, Jaroměř a okolí, neváhejte se na mě obrátit. Na pokládku vinylové podlahy se specializuji a mám s tímto typem podlahové krytiny mnohaleté zkušenosti. Nebudete navíc muset platit provizi žádnému obchodníkovi ani volat více lidem, se mnou se dohodnete, já práci provedu, poctivě.