Obložkové zárubně Hradec Králové, Pardubice

22.4.2020

Tvoříte si nový domov? Stavíte nový dům nebo provádíte rekonstrukci starého? Modernizujete interiér bytu včetně dveří? Zvažte obložkové zárubně, které doladí útulnost vašeho domova. Montujeme je v podstatě v jakémkoliv prostoru v oblasti Hradec Králové, Pardubice a okolí.

Obložkové zárubně a jejich druhy

Obložkové zárubně s novými dveřmi jsou výborná alternativa pro obložení stavebního otvoru v novostavbě rodinného domu, bytu nebo kanceláře. Jaké druhy obložkové zárubně rozlišujeme? Mohou být polodrážkové nebo bezpolodrážkové (neboli bezfalcové), obložky pro dveře jednokřídlé či dvoukřídlé. Dále mohou být potaženy různými druhy fólie, laku či nástřiku, kdy úprava obložkové zárubně bývá identická s povrchovou úpravou dveří a ladí s celkovou atmosférou místnosti.

Nezávazně poptat

Montáž obložkové zárubně do původních zárubní

Při rekonstrukci bytu se mohou obložkové zárubně montovat na stávající kovové zárubně OKZ, takže odpadá pracné bourání. Obloží se stávající zárubeň a použijí dveře do standardní zárubně. Toto řešení ocení nejen sami fachmani, ale také manželky klienta, protože doma nevznikne staveniště plné prachu a domácnost může fungovat v téměř normálním režimu. Samozřejmě se zkrátí i celková doba montáže obložkové zárubně.

Další výhody obložkové zárubně

Při nedostatku místa v daném prostoru není žádoucí klasické otevírání dveří. Použijí se pojezdové dveře, které mohou zajíždět do pouzdra nebo podél stěny například za skříň a dle toho se již předem připraví obložkové zárubně. Hlavním cílem manžela je klid v domě, hlavním cílem ženy útulný domov = proto je hlavní výhodou obložkové zárubně velký posun směrem k čistotě a pohodlí, protože se design celého prostoru krásně začistí. Obložkové zárubně se osazují různými druhy kování, což bývá pomyslnou třešničkou na dortu.