Obložení schodů vinylem Hradec Králové, Pardubice

29.12.2020

Obložení schodů vinylem je nesmírně praktická záležitost. V oblasti Hradec Králové a Pardubice ho realizujeme velice často, jak v novostavbách, tak ve dlouhá léta zabydlených domácnostech. Garantujeme poctivou práci živnostníka, která se opírá o roky zkušeností s obkládáním schodů vinylem a desítky realizací se spokojeným klientem na druhé straně.

Obložení schodů nejen vinylem

Schody se dají obložit nejen vinylem, ale také ceraminem, dřevem nebo laminátem. V každém případě tedy podlahovou krytinou, která je položena na okolní podlaze. Takto lze vytvořit výsledný efekt celistvé krytiny v celém domě, tedy jednotný styl podlahy nerušený přechodem materiálů. Uvedená metoda majiteli domu vždy ukáže, že není nutné schody obkládat masivním dřevem a následně řešit složitou opravdu po jakémkoliv poškození.

Nezávazně poptat

Výhody obložení schodů vinylem

Po obložení schodů vinylem nebo jiným výše uvedeným materiálem je možné kdykoliv poškozené místo vyměnit nebo jednoduše opravit. Proto je tento způsob obložení oblíbený a zákazníky žádaný. Zanedbatelná není ani cenová dostupnost oproti celomasivním schodištím, což Vám umožní investovat ušetřené peníze v jiné části domu.

Obložení schodů vinylem v novostavbě i zabydleném domě

Rekonstrukce nebo obložení nových schodů vinylem či jinými podlahovými krytinami je součástí výstavby i rekonstrukce rodinných domů. V zabydleném domě je to skvělé rozhodnutí i pro klid v rodině a úsměv manželky, protože při této formě rekonstrukce povrchu schodiště se minimálně práší.