CERAMIN – podlahy nové generace

18.3.2020

CERAMIN a ceraminové podlahy jsou nástupcem a spojením více druhé podlah i s jejich výhodami. Dokáží plnohodnotně nahradit módní vinylové podlahy, ekologické laminátové podlahy nebo praktickou dlažbu. Jedná se o ekologické designové podlahy německého původu, což garantuje absolutní kvalitu.

Co je CERAMIN? Symbol ekologie

Základem ceraminových podlah je nosná deska CERAMIN, což je 100 % ekologický materiál. Jakékoliv škodlivé látky byste v něm hledali marně (ať už ftaláty, změkčovadla či těžké kovy). CERAMIN se vyrábí na bázi minerálních látek, používaných v potravinářství nebo zdravotnictví. CERAMIN je složením podobný keramice, je stejně odolný a robustní. Je však výrazně lehčí a má nižší hustotu. Přesnější informace jsou již výrobním tajemstvím.

Nezávazně poptat

Výhody ceraminové podlahy

Největší výhodou ceraminové podlahy je tvarová stálost, a tím pádem i dlouhá živostnost. Neobsahují dále žádné ftaláty, pouze minerály. Díky svému základu, tedy CERAMINU, jsou velmi odolné (například proti kolečkovým židlím). Ceraminové podlahy lze pokládat na podlahové topení a můžeme s nimi vytvořit souvislou plochu až 12x12 m bez dilatace. CERAMIN je také ekologický, voděodolný, snadný na údržbu a vyrobený v Německu. Garance pomocí všech dostupných certifikátů je samozřejmostí.

Kde použít CERAMIN = užít si výhody ceraminové podlahy?

S podložkou Neo Lay má ceraminová podlaha nosnost až 10 tun, což se může hodit zejména v pracovních provozech. Zároveň lze ale některé druhy CERAMINU použít i ve vlhkých místnostech. CERAMIN VARIO může zdobit vaši koupelnu včetně stěn, takže budete mít celou koupelnu v jednotném designu, od podlahy až ke stropu. CERAMIN můžete navíc položit na původní dlažbu a obklad.

Odborné školení na téma CERAMIN

Jelikož se jedná o zceal nový revoluční materiál a já si zakládám na profionálníá práci i přístupu k ní, zúčastnil jsem se odborného školení na práci s Ceraminem a specifika pokládky ceraminových podlah.

Rozmanité dekory ceraminových podlah

Pokud jde o design a možnost výběru, CERAMIN je opět celebritou mezi podlahovými krytinami. K dispozici je několik řad s velice rozsáhlou škálou dekorů. Obraťte se na nás, rádi vám představíme vzorník podlah, zodpovíme případné dotazy a vytvoříme cenovou nabídku na míru.